Vi finns här - för dig.

Kontakt
Swedish Machine Tool Company AB

(+46) 21 - 80 51 00

info@smtcompany.se

Direct
Service
Victor Backman
VD

(+46) 72 - 501 11 41

victor@smtcompany.se

Johnny Prydz
Försäljningschef

(+46) 76 - 129 98 65

johnny@smtcompany.se

Ari Terävä
Produktionschef

(+46) 76 12 99 861

ari@smtcompany.se

Fredrik Yman
Servicechef

(+46) 76-129 98 72

fredrik@smtcompany.se

Dag Jacobson
Teknisk chef

(+46) 70 - 335 49 23

dag@smtcompany.se

Carl Backman
Sales

(+46) 72-500 12 71

carl@smtcompany.se

SWEDISH MACHINE TOOL COMPANY AB

Vi kan verktygsmaskiner & produktion

KONTAKTA OSS

+46 (0)21 - 80 51 00

sales@smtcompany.se

FÖRSÄLJNING

sales@smtcompany.se

SERVICE

service@smtcompany.se

SHOWROOM & PRODUKTIONS SITE

Swedish Machine Tool Company AB

Främmestadvägen 29

465 97 Främmestad

Sweden

SÄLJ & SERVICEKONTOR

SMT Machine AB

Fabriksgatan 5

731 50 Köping

Sweden

Storebro Machine Tools AB

Batterivägen 8

432 32 Varberg

Sweden

Swedish Machine Tool Company

Vammar Industriområde, Bäckadalsgatan 1 D
615 32 Valdemarsvik

Sweden

OM OSS

Swedish Machine Tool Company är en förening av de svenska maskintillverkarna & varumärkena SMT Swedturn, Storebro Machine Tools & SMT-Fräsmaskiner.

 

Med agenturerna för CHETO, Leadwell, Ziersch Grinding Machines, FAT HACO & ERMAKSAN har vi ett sortimentet som möjliggör helhetslösningar för din produktion.

 

Med våra ledord kunskap, service & utveckling finns vi med dig hela vägen. 

© 2020 Swedish Machine Tool Company AB